پروژه تعویض و بروزرسانی روشنایی شهر جدید پرند

این پروژه در مرداد ماه سال 1401 توسط شهرداری شهر جدید پرند به مجموعه روشنایی سیزال واگذار و ظرف مدت 2 ماه در 2 مرحله که شامل فاز 1: بلوار باهنر و فاز 2: خیابان جمهوری مجموعا 500 چراغ خیابانی 200 وات نصب و راه اندازی شده است. با اجرای این پروژه خاموشی بلوارهای باهنر و جمهوری که مشکلات زیادی را برای شهروندان پرند به وجود آورده بود، حل شد. و روشنایی بلوارهای نامبرده از سطح مطلوبی برخوردار است.

لازم به ذکر است با تعویض سر چراغ های گازی قدیمی با چراغ های فوق کم مصرف ال ای دی 200 وات مدل تارا، حدود 50 درصد در مصرف برق صرفه جویی شده است. و همچنین طول عمر بالا چراغ های ال ای دی هزینه تعمیر و نگهداری را برای شهرداری و اداره برق شهر پرند کاهش داده است. این پروژه دارای 3 سال گارانتی مجموعه روشنایی سیزال نیز می باشد.

پروژه دالان بهشت (بسطام)

این پروژه در سال 1396 توسط شهرداری محترم بسطام در اختیار مجموعه سیزال قرار گرفت و ظرف مدت ۱۸ ماه به اجرا رسید. اقدامات انجام گرفته شامل طراحی ۳ بعدی، آماده سازی نقشه، اجرا و تولید چراغ های دفنی فولکالر ۳۶ وات، برش ۱۸۰۰ متر آسفالت، کنده کاری ۳۳۰۰متر، جدول گذاری ۱۶۰۰ متر، کارگذاری۲۰۰۰ عدد گلدانی، لوله و سیم کشی ۳۵۰۰ متر، آسفالت ترمیمی ۲۰۰۰ متر، استفاده از سنگ کاهگلی جهت پوشش انتهایی به دلیل همخوانی با قدمت و تاریخ شهر بسطام، نصب بالغ بر ۴۸ عدد تابلو برق کنترلر، نصب ۲۰۰۰ عدد چراغ دفنی فولکالر ۳۶ وات، همه و همه ظرف مدت ۱۸ ماه انجام شد. نورپردازی به صورت مخفی از کف و تا نوک درختان که طولی بالغ بر ۱۸ متر دارد را کاملا پوشش داده است . البته به دلیل آسیب ندیدن درختان این پروژه در شبانه روز فقط ۵ ساعت روشن میماند.

پروژه سالن بدنسازی لایف پلاس (سعادت آباد)

 این پروژه در سال 1396 و 1397 با نصب حدود ۳۰۰ متر طول ریسه شلنگی، ۵۰ متر طول نئون فلکسی، ۳۰ عدد چراغ وال واشر ۲۴ وات، جت لایت ده وات ۱۰ عدد، پنل های توکار و روکار ۳۰ وات COB پروژکتور های رنگ ترکیبی آبی و سفید ۴۲ وات، توسط پرسنل مجموعه سیزال طراحی و نصب شده است.

پروژه پرچمی فردوسیه

در این پروژه که به سفارش شهرداری محترم فردوسیه در سال 1397 به انجام رسیده است، ظرف مدت ۴ روز، تعداد ۱۵۰ عدد چراغ وال واشر ۳۶ وات به رنگ های پرچم ایران توسط پرسنل مجموعه روشنایی سیزال تولید و نصب گردیده است.

پروژه روشنایی و نورپردازی (اندیشه)

این پروژه در سال 1397 و در طول ۳ هفته به اجرا رسید. در این پروژه ۴۵۰ عدد چراغ وال واشر پرچمی ۳۶ وات و ۸۵ عدد چراغ خیابانی ۱۵۰ وات مدل راکتی توسط پرسنل مجموعه روشنایی سیزال نصب و اجرا گردید.

پروژه ی بلوار آیت الله سعیدی شهرداری منطقه 4 شهرداری اسلامشهر

این پروژه در آبان ماه سال 1401 توسط منطقه 4 شهرداری اسلامشهر (شاطره) در اختیار مجموعه روشنایی سیزال قرار گرفت و ظرف مدت یک ماه طراحی، اجرا و به بهره برداری رسید.

در این پروژه تعداد 20 عدد وال واشر 5 متری 82 وات دیتا پیکسل با قابلیت کنترل افکت ها از راه دور و نمایش پرچم ایران بصورت حرکتی و همچنین تعداد 20 عدد  خورشید 32 پره با قابلیت نمایش متن و تصویر و همچنین تبریک و تسلیت مناسبت ها  بصورت پیش فرض با قابلیت کنترل از راه دور به وسیله ی ریموت کنترولر و نرم افزار موبایلی و همچنین دارای تایمر نجومی جهت بروز رسانی بدون دخالت شخص توسط اکیپ اجرایی مجوعه ی سیزال بر روی تعداد 20 عدد پایه چراغ نصب شده است و تحویل شهرداری محترم منطقه گردیده است.

پروژه ی کافه رستوران زیب من هتل پارسیان اوین

این پروژه در تیر ماه سال 1400 توسط مدیریت کافه رستوران زیب من جهت طراحی اولیه  به بخش طراحی گروه روشنایی سیزال ارجاع و پس از تکمیل طرح اولیه و رفع ایرادات، در شهریور ما همان سال آغاز شد. و در بهمن ماه  سال 1400 با نصب بیش از 100 عدد جت لایت، 50 عدد چراغ چمنی، 150 عدد وال واشر، 20 عدد لوستر، حدود 350 متر ریسه 50*50 و سیم کشی کلی مجموعه اعم از  لوله گذاری نصب کلید و پریز و تابلو برق های اصلی و همچنین چراغ های استخری  و چراغ های آویز بار، توسط گروه اجرایی مجموعه روشنایی سیزال به اجرا رسیده است.

همچنین در این پروژه یک درخت کریسمس نیز به مناسبت شروع سال 2022 به اجرا رسید و آذین بندی شد.  عمده نور بکار رفته در این پروژه رنگ آفتابی بوده است که گرمی خاصی به این مجموعه بخشیده است.

پروژه آب نما سنگی (شاهرود)

این پروژه در سال 1398 و پس از طراحی 3D و تصویب آن توسط کار فرمای محترم، ظرف مدت ۳ ماه به انجام رسید. این سازه ی عظیم سنگی در بالاترین ارتفاع مجتمع گردشگری افق شاهرود ساخته شده است و از کل سطح شهر شاهرود قابل رویت است. در این پروژه به دلیل وجود آب و صخره سنگی از چراغ های دفنی استخری با ip67 به رنگ های سفید آبی و انبه آفتابی به صورت ترکیبی به تعداد ۲۵۰ عدد استفاده شده است. همانطور که در تصویر اجرا شده قابل مشاهده است نور یکدست گرمی در قسمت بالا و نور سردی در قسمت پائین شکوه این سازه را به رخ میکشد. کلیه محصولات به کار رفته در این پروژه طراحی و به صورت سفارشی جهت استفاده در این پروژه توسط مجموعه سیزال تولید شده است.