پروژه بزرگترین گوی نوری در ایران - اسلامشهر

بزرگ ترین و پرتراکم ترین گوی نوری در بهمن سال 1401 به کارفرمایی شهرداری محترم اسلامشهر به مجموعه روشنایی سیزال واگذار و ظرف 12 روز طراحی و به اجرا رسید.

این پروژه به عنوان اولین و بزرگ ترین گوی نورانی در ایران با تراکم 18000 پیکسل و امکان نمایش تصاویر به صورت فول کالر اجرا شده است. از امکانات منحصر به فرد این محصول می توان به قطر بی مثال آن که 5 متر است، اشاره کرد. نمایش متن و تصویر به صورت فول کالر با تراکم 18000 پیکسل و کنترل هوشمند از راه دور و همچنین گارانتی 36 ماهه مجموعه روشنایی سیزال اشاره کرد.

این مجموعه برای اولین بار در ایران این محصول را طراحی و به اجرا رسانده است. و بی شک می توان مجموعه سیزال را پرچم دار طراحی های نوین در ساخت و اجرای المان های نوری نامید. صنایع روشنایی سیزال امکان تولید گوی نورانی تا قطر 15 متر با تراکم 80000 پیکسل را نیز دارا می باشد.

پروژه تعویض روشنایی معابر باقرشهر

 این پروژه در اوایل اردیبهشت ماه سال 1402 به مجموعه روشنایی سیزال واگذار و پس از نصب نمونه محصول روشنایی و آزمایشات کیفی، توسط واحد زیباسازی شهرداری باقرشهر به جهت شار نوری خروجی مطمئن و همچنین تحمل نوسانات شبکه به طور قطعی در 1402/02/09 طی قراردادی با مجموعه روشنایی سیزال آغاز شد. بر همین اساس مراحل اجرایی شروع و پس از 8 روز در تاریخ 1402/02/17 به پایان رسید. از عمده فعالیت های مجموعه روشنایی سیزال در این پروژه می توان به تعویض 200 عدد سر چراغ گازی قدیمی با چراغ های خیابانی 200 وات تارا پلاس، حمل و تحویل آن ها به انباری شهرداری و همچنین رفع سیم کشی های آسیب دیده در طول پروژه اشاره کرد. بلوارهای تعویض شده عبارتند از: بلوار یادگار امام، بلوار 22 بهمن، میدان چله دوان. سیزال تعهدیست پایدار …

پروژه میدان آبنمای باقرشهر

پروژه ی فوق در تاریخ ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ توسط شهرداری محترم باقرشهر به مجموعه روشنایی سیزال ارائه و به دلیل فرسودگی لوازم به کار رفته، و درخواست شهرداری در رابطه با ایجاد فضای همگام با سازه و همچنین تغییر زیاد در نورپردازی با گذشته و برجسته کردن معماری سازه، گروه طراحی مجموعه سیزال طی ۳ روز با ارائه طرح های پیشنهادی به صورت 3D موفق به کسب رضایت شهرداری محترم شد. و ظرف دو روز کار فشرده پروژه را در تاریخ ۸ فروردین ماه به اتمام و مورد بهره برداری قرار داد.
در این پروژه تعداد ۹ عدد دفنی ۲۴ وات ضد آب به رنگ آفتابی، و تعداد ۱۲ عدد استخری تمام استیل روکار به رنگ آبی کبود و همچنین ۳ عدد نورافکن ۱۰۰ وات آبی و جت لایت ۱۵ وات سفید جهت نمایان کردن آرم المپیک سازه به کار رفته است.
تمامی متریال این پروژه به مدت ۳۶ ماه پشتیبانی مجموعه سیزال را دارا می‌باشد

پروژه تونل نور باغ ایرانی اسلامشهر

پروژه تونل نور باغ ایرانی واقع در شهرک قائمیه اسلامشهر، توسط کارفرما سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری اسلامشهر در بهمن ماه سال ۱۴۰۱ به مجموعه روشنایی نورپردازی سیزال واگذار شد. و پس از تکمیل طرح های پیش فرض سه بعدی و تایید یکی از ۵ طرح توسط کارفرما، در آخرین روزهای بهمن ماه شروع و با ۱۸ روز کار توسط اکیپ اجرایی نورپردازی مجموعه سیزال به بهره برداری رسید.
از امکانات این پروژه می توان به فولکالر بودن و همچنین کنترل از راه دور توسط کارفرما اشاره کرد. این تونل به شکلی اجرا شده که قابلیت نمایش پرچم جمهوری اسلامی ایران را به دو صورت متحرک و ثابت دارا می باشد. ضمن اینکه امکان ثابت کردن رنگ ها و کم کردن سرعت اجرا را نیز دارد. همچنین دارای ۱۹۰ مدل افکت پیش فرض نیز می باشد.

پروژه نورپردازی پل عابر پیاده مقابل شهرداری باقرشهر

در اسفند ماه سال 1401 و در آخرین روزهای سال، به درخواست مسئول محترم زیباسازی شهرداری باقرشهر، مسئله نورپردازی پل مقابل شهرداری باقرشهر به بخش طراحی مجموعه روشنایی سیزال واگذار گردید. و پس از طراحی چند مدل نورپردازی قالب اجرا، همچون فول کالر، دیتابرنامه پذیر، تک رنگ کرم آفتابی انبه و پرچم ایران مطرح شد. که پس از بررسی نظر شهردار، نورپردازی به رنگ های پرچم ایران انتخاب شد. پس از تایید طرح، تامین متریال ظرف مدت 3 انجام و اجرا گردید. لازم به ذکر است که این پروژه در اسفندماه 1401 به بهره برداری رسیده است. در این پروژه بالغ بر 150 عدد نورافکن 50 و 100 وات، در رنگ نورهای سبز و سفید و قرمز، تولید و نصب شده است.

پروژه نصب المان نوری شهری در پردیس

این پروژه در بهمن ماه سال 1401 توسط شهردار محترم شهر پردیس به مجموعه روشنایی سیزال تحویل و ظرف مدت 7 روز تامین و به اجرا رسیده است.

در این پروژه تعداد 50 عدد خورشیدی 32 پر، دارای تایمر هوشمند با قابلیت نمایش متن و تصویر فول کالر و همچنین تعداد 250 عدد وال واشر افشان فولکالر 3 متری در معابر اصلی از فاز 1 شروع و با نصب در فازهای 2، 3، 5، 6، 8 و 11 پایان یافته است. اکیپ اجرایی مجموعه روشنایی سیزال این پروژه را در شرایط نامساعد جوی که با بارش سنگین برف همراه بود، فقط در مدت 7 روز به پایان رسانده است.

پروژه تعویض و بروزرسانی روشنایی شهر جدید پرند

این پروژه در مرداد ماه سال 1401 توسط شهرداری شهر جدید پرند به مجموعه روشنایی سیزال واگذار و ظرف مدت 2 ماه در 2 مرحله که شامل فاز 1: بلوار باهنر و فاز 2: خیابان جمهوری مجموعا 500 چراغ خیابانی 200 وات نصب و راه اندازی شده است. با اجرای این پروژه خاموشی بلوارهای باهنر و جمهوری که مشکلات زیادی را برای شهروندان پرند به وجود آورده بود، حل شد. و روشنایی بلوارهای نامبرده از سطح مطلوبی برخوردار است.

لازم به ذکر است با تعویض سر چراغ های گازی قدیمی با چراغ های فوق کم مصرف ال ای دی 200 وات مدل تارا، حدود 50 درصد در مصرف برق صرفه جویی شده است. و همچنین طول عمر بالا چراغ های ال ای دی هزینه تعمیر و نگهداری را برای شهرداری و اداره برق شهر پرند کاهش داده است. این پروژه دارای 3 سال گارانتی مجموعه روشنایی سیزال نیز می باشد.

پروژه دالان بهشت (بسطام)

این پروژه در سال 1396 توسط شهرداری محترم بسطام در اختیار مجموعه سیزال قرار گرفت و ظرف مدت ۱۸ ماه به اجرا رسید. اقدامات انجام گرفته شامل طراحی ۳ بعدی، آماده سازی نقشه، اجرا و تولید چراغ های دفنی فولکالر ۳۶ وات، برش ۱۸۰۰ متر آسفالت، کنده کاری ۳۳۰۰متر، جدول گذاری ۱۶۰۰ متر، کارگذاری۲۰۰۰ عدد گلدانی، لوله و سیم کشی ۳۵۰۰ متر، آسفالت ترمیمی ۲۰۰۰ متر، استفاده از سنگ کاهگلی جهت پوشش انتهایی به دلیل همخوانی با قدمت و تاریخ شهر بسطام، نصب بالغ بر ۴۸ عدد تابلو برق کنترلر، نصب ۲۰۰۰ عدد چراغ دفنی فولکالر ۳۶ وات، همه و همه ظرف مدت ۱۸ ماه انجام شد. نورپردازی به صورت مخفی از کف و تا نوک درختان که طولی بالغ بر ۱۸ متر دارد را کاملا پوشش داده است . البته به دلیل آسیب ندیدن درختان این پروژه در شبانه روز فقط ۵ ساعت روشن میماند.

پروژه سالن بدنسازی لایف پلاس (سعادت آباد)

 این پروژه در سال 1396 و 1397 با نصب حدود ۳۰۰ متر طول ریسه شلنگی، ۵۰ متر طول نئون فلکسی، ۳۰ عدد چراغ وال واشر ۲۴ وات، جت لایت ده وات ۱۰ عدد، پنل های توکار و روکار ۳۰ وات COB پروژکتور های رنگ ترکیبی آبی و سفید ۴۲ وات، توسط پرسنل مجموعه سیزال طراحی و نصب شده است.

پروژه روشنایی و نورپردازی (اندیشه)

این پروژه در سال 1397 و در طول ۳ هفته به اجرا رسید. در این پروژه ۴۵۰ عدد چراغ وال واشر پرچمی ۳۶ وات و ۸۵ عدد چراغ خیابانی ۱۵۰ وات مدل راکتی توسط پرسنل مجموعه روشنایی سیزال نصب و اجرا گردید.

پروژه پرچمی فردوسیه

در این پروژه که به سفارش شهرداری محترم فردوسیه در سال 1397 به انجام رسیده است، ظرف مدت ۴ روز، تعداد ۱۵۰ عدد چراغ وال واشر ۳۶ وات به رنگ های پرچم ایران توسط پرسنل مجموعه روشنایی سیزال تولید و نصب گردیده است.

پروژه ی بلوار آیت الله سعیدی شهرداری منطقه 4 شهرداری اسلامشهر

این پروژه در آبان ماه سال 1401 توسط منطقه 4 شهرداری اسلامشهر (شاطره) در اختیار مجموعه روشنایی سیزال قرار گرفت و ظرف مدت یک ماه طراحی، اجرا و به بهره برداری رسید.

در این پروژه تعداد 20 عدد وال واشر 5 متری 82 وات دیتا پیکسل با قابلیت کنترل افکت ها از راه دور و نمایش پرچم ایران بصورت حرکتی و همچنین تعداد 20 عدد  خورشید 32 پره با قابلیت نمایش متن و تصویر و همچنین تبریک و تسلیت مناسبت ها  بصورت پیش فرض با قابلیت کنترل از راه دور به وسیله ی ریموت کنترولر و نرم افزار موبایلی و همچنین دارای تایمر نجومی جهت بروز رسانی بدون دخالت شخص توسط اکیپ اجرایی مجوعه ی سیزال بر روی تعداد 20 عدد پایه چراغ نصب شده است و تحویل شهرداری محترم منطقه گردیده است.

پروژه ی کافه رستوران زیب من هتل پارسیان اوین

این پروژه در تیر ماه سال 1400 توسط مدیریت کافه رستوران زیب من جهت طراحی اولیه  به بخش طراحی گروه روشنایی سیزال ارجاع و پس از تکمیل طرح اولیه و رفع ایرادات، در شهریور ما همان سال آغاز شد. و در بهمن ماه  سال 1400 با نصب بیش از 100 عدد جت لایت، 50 عدد چراغ چمنی، 150 عدد وال واشر، 20 عدد لوستر، حدود 350 متر ریسه 50*50 و سیم کشی کلی مجموعه اعم از  لوله گذاری نصب کلید و پریز و تابلو برق های اصلی و همچنین چراغ های استخری  و چراغ های آویز بار، توسط گروه اجرایی مجموعه روشنایی سیزال به اجرا رسیده است.

همچنین در این پروژه یک درخت کریسمس نیز به مناسبت شروع سال 2022 به اجرا رسید و آذین بندی شد.  عمده نور بکار رفته در این پروژه رنگ آفتابی بوده است که گرمی خاصی به این مجموعه بخشیده است.

پروژه آب نما سنگی (شاهرود)

این پروژه در سال 1398 و پس از طراحی 3D و تصویب آن توسط کار فرمای محترم، ظرف مدت ۳ ماه به انجام رسید. این سازه ی عظیم سنگی در بالاترین ارتفاع مجتمع گردشگری افق شاهرود ساخته شده است و از کل سطح شهر شاهرود قابل رویت است. در این پروژه به دلیل وجود آب و صخره سنگی از چراغ های دفنی استخری با ip67 به رنگ های سفید آبی و انبه آفتابی به صورت ترکیبی به تعداد ۲۵۰ عدد استفاده شده است. همانطور که در تصویر اجرا شده قابل مشاهده است نور یکدست گرمی در قسمت بالا و نور سردی در قسمت پائین شکوه این سازه را به رخ میکشد. کلیه محصولات به کار رفته در این پروژه طراحی و به صورت سفارشی جهت استفاده در این پروژه توسط مجموعه سیزال تولید شده است.