پروژه پرچمی فردوسیه

در این پروژه که به سفارش شهرداری محترم فردوسیه در سال 1397 به انجام رسیده است، ظرف مدت ۴ روز، تعداد ۱۵۰ عدد چراغ وال واشر ۳۶ وات به رنگ های پرچم ایران توسط پرسنل مجموعه روشنایی سیزال تولید و نصب گردیده است.

پروژه روشنایی و نورپردازی (اندیشه)

این پروژه در سال 1397 و در طول ۳ هفته به اجرا رسید. در این پروژه ۴۵۰ عدد چراغ وال واشر پرچمی ۳۶ وات و ۸۵ عدد چراغ خیابانی ۱۵۰ وات مدل راکتی توسط پرسنل مجموعه روشنایی سیزال نصب و اجرا گردید.

پروژه آب نما سنگی (شاهرود)

این پروژه در سال 1398 و پس از طراحی 3D و تصویب آن توسط کار فرمای محترم، ظرف مدت ۳ ماه به انجام رسید. این سازه ی عظیم سنگی در بالاترین ارتفاع مجتمع گردشگری افق شاهرود ساخته شده است و از کل سطح شهر شاهرود قابل رویت است. در این پروژه به دلیل وجود آب و صخره سنگی از چراغ های دفنی استخری با ip67 به رنگ های سفید آبی و انبه آفتابی به صورت ترکیبی به تعداد ۲۵۰ عدد استفاده شده است. همانطور که در تصویر اجرا شده قابل مشاهده است نور یکدست گرمی در قسمت بالا و نور سردی در قسمت پائین شکوه این سازه را به رخ میکشد. کلیه محصولات به کار رفته در این پروژه طراحی و به صورت سفارشی جهت استفاده در این پروژه توسط مجموعه سیزال تولید شده است.

پروژه دالان بهشت (بسطام)

این پروژه در سال 1396 توسط شهرداری محترم بسطام در اختیار مجموعه سیزال قرار گرفت و ظرف مدت ۱۸ ماه به اجرا رسید. اقدامات انجام گرفته شامل طراحی ۳ بعدی، آماده سازی نقشه، اجرا و تولید چراغ های دفنی فولکالر ۳۶ وات، برش ۱۸۰۰ متر آسفالت، کنده کاری ۳۳۰۰متر، جدول گذاری ۱۶۰۰ متر، کارگذاری۲۰۰۰ عدد گلدانی، لوله و سیم کشی ۳۵۰۰ متر، آسفالت ترمیمی ۲۰۰۰ متر، استفاده از سنگ کاهگلی جهت پوشش انتهایی به دلیل همخوانی با قدمت و تاریخ شهر بسطام، نصب بالغ بر ۴۸ عدد تابلو برق کنترلر، نصب ۲۰۰۰ عدد چراغ دفنی فولکالر ۳۶ وات، همه و همه ظرف مدت ۱۸ ماه انجام شد. نورپردازی به صورت مخفی از کف و تا نوک درختان که طولی بالغ بر ۱۸ متر دارد را کاملا پوشش داده است . البته به دلیل آسیب ندیدن درختان این پروژه در شبانه روز فقط ۵ ساعت روشن میماند.

پروژه سالن بدنسازی لایف پلاس (سعادت آباد)

 این پروژه در سال 1396 و 1397 با نصب حدود ۳۰۰ متر طول ریسه شلنگی، ۵۰ متر طول نئون فلکسی، ۳۰ عدد چراغ وال واشر ۲۴ وات، جت لایت ده وات ۱۰ عدد، پنل های توکار و روکار ۳۰ وات COB پروژکتور های رنگ ترکیبی آبی و سفید ۴۲ وات، توسط پرسنل مجموعه سیزال طراحی و نصب شده است.