فیلتر محصولات

وضعیت موجودی
  • محصولات تخفیف دار
  • محصولات موجود
  مرتب سازی بر اساس
   • مرتب‌سازی پیش‌فرض
   • مرتب‌سازی بر اساس محبوبیت
   • مرتب‌سازی بر اساس امتیاز
   • مرتب‌سازی بر اساس آخرین
   • مرتب‌سازی بر اساس ارزانترین
   • مرتب‌سازی بر اساس گرانترین

   به مجموعه روشنایی سیزال خوش آمدید

   مجموعه روشنایی سیزال به عنوان یکی از بهترین عرضه کنندگان انواع سیستم های روشنایی، اعم از چراغ خیابانی، المان های نوری، نورپردازی داخلی و خارجی همراه با خدمات متنوع طراحی، نصب و اجرا در کشور شناخته می شود. کیفیت بالا، خدمات متنوع و مشتری مداری از جمله ویژگی های اصلی در این مجموعه به شمار می روند. به همین منظور و با گسترش روزافزون این مجموعه، هم اینک گروه سیزال با به کارگیری 10 نیرو متخصص و کارشناس به صورت مستقیم، و 30 نیرو فعال به شکل غیر مستقیم فعالیت می کند. همچنین این مجموعه مفتخر است در فضایی به وسعت 500 متر مربع در جنوب غرب استان تهران، سهم مهمی از بازار گسترده تولید و تجارت کشور را به خود اختصاص دهد. 

   تخفیف های ویژه
   از فطر تا غدیر

   کیفیت بالا و تنوع محصولات با سیزال

   همان طور که می دانید یکی از ویژگی های این مجموعه، کیفیت بالا در کنار تنوع محصولی است. به گونه ای که برای راه اندازی انواع سیستم های روشنایی می توانید از خدمات و محصولات سیزال بهره ببرید. المان های نوری، نورپردازی شهری، نورپردازی گذر و پل ها، نورپردازی های هتل، سالن های ورزشی، آذین بندی، راه اندازی تلویزیون شهری، روشنایی پل عابر، ساخت برج های نوری و… تنها بخشی از خدماتی است که توسط این مجموعه ارائه می شود. از همین رو مجموعه روشنایی سیزال آماده است جهت مشاوره، طراحی و سرمایه گذاری با بخش های خصوصی و یا دولتی همکاری نماید. 

   دسته بندی محصولات

   گیف معرفی نورافکن های سری کمپینگ سیزال

   برای مشاهده ویدیوهای محصولات به صفحه آپارات ما مراجعه نمایید

   پروژه بزرگ ترین گوی نورانی ایران توسط مجموعه روشنایی سیزال

   گارانتی محصولات تولیدی مجموعه سیزال

   این مجموعه همان طور که پیش تر نیز ذکر کردیم، به عنوان یکی از تولیدکنندگان انواع چراغ ها در زمینه روشنایی و نورپردازی شناخته می شود. تا جایی که در کنار چراغ های خیابانی خود، طراح و تولیدکننده انواع پروژکتور ال ای دی نیز می باشد. که یکی از مهم ترین المان ها در بحث روشنایی می باشد. اما نکته حائز اهمیت در این مدل، استفاده از تکنولوژی های بروز COB و SMD در ساخت آن ها می باشد. که به نوعی زیر مجموعه تکنولوژی ال ای دی بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. تا هم بتوان نور را با قدرت و به شکل متمرکز و یا صورت یکنواخت و پخش به اطراف برتاب کنند. که با توجه به تنوع محصولی در این بخش می توانید از انواع آن مطابق با نیازتان بهره ببرید.

   اما از مهم ترین شاخصه هایی که تلاش شده تا در مجموعه روشنایی سیزال به آن توجه شود، علاوه بر کیفیت بالا، خدمات نصب و مشاوره، و تنوع محصولی، گارانتی محصولات است. تا جایی که اکثر محصولات این مجموعه دارای گارانتی های مختلف یک ساله و چند ساله هستند. که بر حسب نیاز و با توجه به مدل محصول، مشتریان می توانند از انواع آن ها در گارانتی های مختلف بهره ببرند. که این امر موید کیفیت بالا و تلاش برای رضایت حداکثری مشتریان می باشد.

   پروژه های اجرایی مجموعه سیزال

   مجله فروشگاه

   مشتریان ما